UFC 35

35.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2022
Chrudim – Janderov  pátek - sobota 12-13.08.2022

 

Ahoj 

    Rok nám opět utekl a my pro Vás připravujeme 35.ročník turnaje v malém fotbalu hraným na dvou hřištích s následným koncertem. Samozřejmostí je páteční program s volným vstupem. Vybrali jsme opět termín druhého srpnového víkendu, tedy 12. - 13.srpen 2022.

    Celá akce se uskuteční rovněž na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany..

     Netřeba připomínat, že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny a bez rozdílu pohlaví. Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněni jako morální vítězové. Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí. Připomínám že začátek samotného turnaje je v sobotu 13.8. v 10:00 hod !!

      Po oba dny bude  připraveno bohaté občerstvení, regionální piva, Létající čajovna, různé workshopy, dětský koutek, wattox chill out stan a přes průběh fotbalového turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock , punk , hc, ska, reggae….)

 

 

      Prvními letošním potvrzenými hudebními hosty na páteční večer je polská kytaristka The Pau od které očekávajte příval punkové energie, alternativu, noise... Dále violoncellista Josef Klíč a představí se rovněž lo-fi projekt Radosti života...

Sobotní hudební program otevře legendární kladenský punk Fabrika. Dalším hostem je básník českého undergroundu J.H.Krchovský a Krch-Off Band. Pozvání přijal objev polské reggae/ska scény Bez Ceregieli z Bytomy a psychedeličtí Madhouse Express. ...další jména budou doplněna časem.

Takže si zaškrtněte v kalendáři datum 12. – 13. srpenpřijeďte si to užít. 

 

 Plakát 2022

 

 

Kudy Kam?

Podporují: