29.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2016
Chrudim – Janderov  sobota 13.08.2016

Aloohaa :-)

 

 

Takže rok nám opět rychle utekl a my pro Vás připravujeme 29.ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem. Letos máme 30 leté výročí naší sportovně kulturní akce 1986 – 2016 s tím, že v letech 1993 a 1994 fotbálek neproběhnul, takže pro Vás chystáme několik překvapení a zpestření.

A i letos zůstáváme věrni termínu, jako v posledních čtyřech letech, tedy druhé srpnové sobotě... 13.8. 2016

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat, že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny :) . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněny jako morální vítězové . Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí .

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení, čajovna, stolní fotbálky  a přes průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock, punk, hc, ska, reggae….)

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty jsou legendy české reggae scény Švihadlo , dále undergroundový big beat Spytihněv z Rožnova pod Radhoštěm , rozhodně vás pořádně rozpohybuje i pražský Vintage Wine se svojim thrash folkem a chrudimský blues rock John Hayllor ….takže si zaškrtněte v kalendáři datum 13.srpen a přijeďte si to užít.

                                                                                                                           

 

 

                                                                                                                                peace :-)

 

 

Kudy Kam?

Podporují: