32.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2019
Chrudim – Janderov  pátek - sobota 9-10.08.2019

Aloohaa :-)

 

 

Rok nám opět rychle utekl a my pro Vás připravujeme 32.ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem. Letos opět s pátečním akustickým programem a dalším překvapením ve velkém stanu.

Rovněž zůstáváme věrni termínu, jako v posledních sedmi letech, tedy druhém srpnovém víkendu 9.-10.8. 2019

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat, že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny a bez rozdílu pohlaví :) . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněni jako morální vítězové. Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí. Připomínám že začátek samotného turnaje je v sobotu 10.8. v 10:00 hod !!

Po oba dny bude  připraveno bohaté občerstvení od Giles Burger, regionální piva, čajovna, dětský koutek, wattox chill out stan a přes průběh fotbalového turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock, punk, hc, ska, reggae….)

 

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty jsou: na páteční večer folk blues písničkář Roman Řeřicha Dostál, na sobotu potom anglický post punk kytarista a zpěvák žijící v Čechách Phil Shoenfeld and Southern Cross, under punk A bude hůř a legenda české alternativní scény Máma Bubo, další jména budou následovat časem... takže si zaškrtněte v kalendáři datum 9. - 10.srpen a přijeďte si to užít 

 

 

 peace :-)

 

 

 

 

 

 

Kudy Kam?

Podporují: