26.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2013

Chrudim – Janderov  sobota 10.08.2013

 

 

Aloohaa :-)

 

 

Takže rok nám opět rychle utekl a my  pro Vás připravujeme 26.ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem.

A i letos zůstáváme věrni termínu , jako v roce minulém , tedy druhá srpnová sobota..10.08. 2013

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, poslední výspě chrudimské alternativní hudební scény, hřištiJanderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny :-) . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněny jako morální vítězové. Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí .

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení a po celý průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selekta Alesh  (alternative rock , punk , ska ,reggae….)

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty je Propaganja z Hrušovan u Brna se svojím originálním  pojetím world music, po více než dvaceti letech se v programu letošního ročníku objeví svitavský Čertůf Punk a kroměřížské legendy Nšo či.…..další jména budou následovat….takže si zaškrtněte v kalendáři datum 10.srpen a přijeďte si to užít.

peace :-)

Frantiseé

 

 

Kudy Kam?

Podporují: