23. UNDERGROUND FOOTBALL CUP 2010

 

Aloohaa :-)

 

 

 

Rok se sešel s rokem a my jsme pro vás v  pevné víře v přízeň matky přírody připravili 23. ročník „underground fotbálku „ s následným koncertem čtyř kapel.

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, poslední výspě chrudimské alternativní hudební scény, hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny J . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněny jako morální vítězové . Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí .

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení a po celý průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selectaa Alesh. Od osmé večerní pak podium ve formě návěsu rozduní a rozvibrují čtyři kapely s plánovaným ukončením produkce z příkazu městské vyhlášky úderem půlnoci . O samotný dojezd celé akce se postarají na druhé scéně (stanu) již zcela potichu  selectaa Alesh a selecter Frantise….

 

….takže si to přijeďte užít a hezké léto

peace :-)

 

 

Kudy Kam?

Podporují: