24.UNDERGROUND FOOTBALL CUP 2011

Chrudim – Janderov  13.08.2011

 

 

Aloohaa :-)

 

Takže rok nám opět rychle utekl a my jsme pro Vás připravili 24.ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem několika kapel.

Ale tentokrát s jednou významnou a druhou méně významnou změnou.Tou první a zásadní je změna termínu akce. Z důvodu dlouhodobé nepřízně počasí v uplynulých několika letech , v termínu poslední srpnové soboty , jsme se rozhodli přesunout letošní ročník na sobotu 13.srpna….

Druhou změnou je , že koncert začne již od 18hod a dostanou  větší prostor začínající chrudimské kapely….no a dále již beze změn

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, poslední výspě chrudimské alternativní hudební scény, hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny :-) . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněny jako morální vítězové . Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí .

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení a po celý průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh. Od šesté večerní pak podium rozduní a rozvibruj pět kapel s plánovaným ukončením produkce z příkazu městské vyhlášky úderem půlnoci . O samotný dojezd celé akce se postará na druhé scéně (stanu) již zcela potichu opět selektaa Alesh

 

….takže si to přijeďte užít a hezké léto

peace :-)

 

Dodatek: v letošním ročníku si pětinásobný morální vítěz Plastic Players of The Yanderov zahraje v turnaji mimo soutěž a dá tak příležitost zvítězit dalším účastníkům turnaje! ;-)

 

 

 

Od 11hod  fotbálek, od 18hod kapely.

 

Kudy Kam?

Podporují: