30.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2017
Chrudim – Janderov  sobota 11-12.08.2017

Aloohaa :-)

 

 

Takže rok nám opět rychle utekl a my  pro Vás připravujeme jubilejní 30.ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem. Jako vždy chystáme několik překvapení a zpestření. Letos tím bude páteční akustický program.

A i letos zůstáváme věrni termínu, jako v posledních pěti letech , tedy druhém srpnovém víkendu... 11.-12.8. 2017

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat, že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny :) . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněni jako morální vítězové . Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí .

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení, čajovna, stolní fotbálky  a přes průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock, punk, hc, ska, reggae….)

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty je omlazená legenda české undergroundové scény Plastic People of The Universe, která se v Chrudimi představí vůbec poprvé… takže si zaškrtněte v kalendáři datum 11-12. srpen a přijeďte si to užít.

 

 

 peace :-)

 

 

 

 

Kudy Kam?

Podporují: