33.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2020
Chrudim – Janderov  pátek - sobota 14-15.08.2020

 

Ahoj 

Jakkoliv je v současném jarním období situace kolem šíření nemoci covid 19 vážná a díky nařízením vlády je ohroženo konání veškerých letních festivalů, koncertů a dalších akcí s větším počtem lidí, přesto věříme, že naděje umírá poslední a připravujeme pro Vás 33.ročník turnaje v malém fotbalu hraným na dvou hřištích s následným koncertem. Letos opět s pátečním  programem s volným vstupem a vybrali jsme termín 14. - 15.srpen 2020

    Celá akce se uskuteční na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

     Netřeba připomínat, že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny a bez rozdílu pohlaví J . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněny jako morální vítězové . Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí. Připomínám že začátek samotného turnaje je v sobotu 15.8. v 10:00 hod !!

      Po oba dny bude  připraveno bohaté občerstvení od Giles Burger, regionální piva, Létající čajovna, různé workshopy, dětský koutek, wattox chill out stan a přes průběh fotbalového turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock , punk , hc, ska, reggae….)

 

 

      Prvními letošním potvrzenými hudebními hosty jsou ,  na páteční večer fenomenální kytarista Koonda Holaa se svoji country psychedelii a bizarní spolek Nevidim.  Na sobotu potom hosté z brazilské Curitiby HC/punk parta Dedo Podre , ryzí olomoucký underground Špinavé spodní prádlo , se svojim celtic punk dorazí Pirates of The Pubs  a konečně headliner letošního ročníku , exkluzivně obnovené Fiktivní Šílenství jež tvoří členové kapel legendy českého undergroundu Mejly Hlavsy Fiction a Šílenství.Další jména budou následovat časem...takže si zaškrtněte v kalendáři datum 14. - 15.srpen a pokud aktuální situace kolem šíření viru dovolí, přijeďte si to užít. 

 

 

 

Kudy Kam?

Podporují: