31.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2018
Chrudim – Janderov  pátek - sobota 10-11.08.2018

Aloohaa :-)

 

 

Takže rok nám opět rychle utekl a my  pro Vás připravujeme jubilejní 31. ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem. Letos opět s pátečním akustickým programem ve velkém stanu.

Rovněž zůstáváme věrni termínu , jako v posledních šesti  letech , tedy druhém srpnovém víkendu 10.-11.8. 2018

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat, že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny a bez rozdílu pohlaví :) . Všemožné převleky jsou tedy vítány a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněni jako morální vítězové . Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí. Připomínám, že začátek samotného turnaje je v sobotu 11.8. v 10:00 hod !!

Po oba dny bude  připraveno bohaté občerstvení od Giles Burger, regionální piva, čajovna, kafárna, stolní fotbálky, dětský koutek a přes průběh fotbalového turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock, punk, hc, ska, reggae….)

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty jsou, na páteční večer harmonikář Jim Čert a na sobotu legendy české a moravské undergroundové a alternativní rockové scény Půlnoc a Stará dobrá ruční práce, které se v Chrudimi představí vůbec poprvé      ….takže si zaškrtněte v kalendáři datum 10. - 11.srpen a přijeďte si to užít.

 

 

 peace :-)

 

 

 

 

 

Kudy Kam?

Podporují: