28.UNDERGROUND  FOOTBALL  CUP  2015
Chrudim – Janderov  sobota 08.08.2015

Aloohaa :-)

Takže rok nám opět rychle utekl a my  pro Vás připravujeme 28.ročník turnaje v malém fotbalu

s následným koncertem

A i letos zůstáváme věrni termínu , jako v posledních třech letech , tedy druhé srpnové sobotě...

8.8. 2015

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat , že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny :-) . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněni jako morální vítězové. Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí.

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení , čajovna, stolní fotbálky  a po celý průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock, punk, hc, ska, reggae...)

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty jsou legendy české alternativní scény Už jsme doma, dáleYurodivi z polského Zabrze kteří sami sebe řadí mezi folk trans experiment a hard core, a chrudimský ska punk Banda... další jména budou následovat... Takže si zaškrtněte v kalendáři datum 8.srpen a přijeďte si to užít.

 

peace :-)

 

Frantiseé

 

 

Bohužel, drobná změna programu se vloudila. Uraggan Andrew nakonec nemohou přijet a tak místo nich vystoupí MC Katty Gyal Kenta a DJ Dawe Subcubus (Wattox).

 

Kudy Kam?

Podporují: