27. UNDERGROUND FOOTBALL CUP 2014

Chrudim - Janderov sobota 9.8.2014

 

 

 

Aloohaa :-)

 

Takže rok nám opět rychle utekl a my  pro Vás připravujeme 27.ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem. A i letos zůstáváme věrni termínu, jako v posledních dvou letech, tedy druhé srpnové sobotě...

09.08. 2014

Celá akce se uskuteční na tradičním místě, poslední výspě chrudimské alternativní hudební scény, hřištiJanderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí než úpornou sportovní událostí, proto je otevřený opravdu pro všechny :-) . Všemožné převleky jsou tedy vítany a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněny jako morální vítězové. Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí. Letošní novinkou je turnaj ve fotbale pro děti návštěvníků akce .

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení, čajovna Lůna, stolní fotbálky a po celý průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh  (alternative rock, punk, hc, ska, reggae….)

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty jsou Elektrïck Mann z Valašského Meziříčí se svojím originálním  pojetím punk hip hopu, dále objev undergroundové scény,  Kabaret Dr. Caligariho a chrudimský hard core Boneyard… další jména budou následovat… takže si zaškrtněte v kalendáři datum9.srpen a přijeďte si to užít.

peace :-)

 

 

Frantiseé

 

 

Kudy Kam?

Podporují: