Lineup

Lineup 2018

Pátek 10.8.2018 

 

 Akustický stan

 

19:00 – 19:45  STOKER ONE MAN BAND 

 

 

 

 

20:00 – 20:50 ŽIVA

 

 

 

21:15 – 22:15 JIM ČERT

 

 

 

22:30 – 23:30 SEŠLI SE BAND
(příležitostné uskupení chrudimských hudebníků)
 

 

 

...následovat bude jam session, takže nástroje s sebou! :)

 

 

Sobota 11.8.2018 

  

10:00 - 18:00

Turnaj v malé kopané (5+1) bez rozdílu pohlaví

start: 10:00, startovné 100,- Kč za tým

vítěz: 2x 0,7l Tequila

morální vítěz: 1x 0,7l Tequila

Na turnaj vstup zdarma

 

Fotbalové hřiště

10:00 - 18:00 - selektaa alesh (alternative rock, reggae, ska, punk, hardcore...)

 

 Hlavní podium

vstup: do 18:00 150,- od 18:00 200,- 

 

18:00 – 18:40  DEPRIVANT

 

 

19:00 – 19:40 NAŠROT

 

 

20:00 – 20:45 STARÁ DOBRÁ RUČNÍ PRÁCE

 

 

21:15 – 22:30 PŮLNOC

 

 

 23:00 – 0:00 GUN DREAMS

 

 

 

Chill out stan

 12:00 – 00:00 WATTOX SOUNDSYSTEM DJs

Lineup 2019

Pátek 9.8.2019 

 

 

 

18:30 – 19:10  STOKER ONE MAN BAND 

 

 

 

 

19:30 – 20:10 ŽIVA

 

 

 

20:30 – 21:30 Roman Řeřicha Dostál a Slávek Klecandr

 

 


20:30 – 21:30 projekce filmů chrudimského undergroundu (1985 a 1987)




 

22:30 – 23:30 Goji 

 

 

 

 

 

Sobota 10.8.2019 

  

10:00 - 17:00

Turnaj v malé kopané (5+1) bez rozdílu pohlaví

start: 10:00, startovné 100,- Kč za tým

vítěz: 2x 0,7l Tequila

morální vítěz: 1x 0,7l Tequila

Na turnaj vstup zdarma

 

Fotbalové hřiště

10:00 - 17:00 - selektaa alesh (alternative rock, reggae, ska, punk, hardcore...)

 

 Hlavní podium

 

 

17:15 – 17:45  Víme Proč

 

 

18:00 – 18:40 Banda

 

 

19:00 – 19:45 A bude hůř

 

 

20:15 – 21:15 Yamabushi

 

 

 21:45 – 22:45 Phil Shoenfelt and Southern Cross

 





23:10 – 00:00 Prasečí farma

 

 

Chill out stage

 12:00 – 00:00 WATTOX SOUNDSYSTEM DJs

Lineup 2017

Pátek 11.8.2017 

 

 

 

19:00 – 19:45  STOKER ONE MAN BAND 

 

 

 

 

20:15 – 21:00 LUMÍR VON BEJDA

 

 

21:00 – 21:45 VÍTEK SKŘÍTEK ELIÁŠ 

 

 

 

 

...následovat bude jam session, takže nástroje s sebou!

 

 

Sobota 12.8.2017 

  

10:00 - 18:00

Turnaj v malé kopané

Vstup zdarma

selektaa alesh (alternative rock, reggae, ska, punk, hardcore...)

 

 

 

18:00 – 18:40  NOMA (hardcore / punk)

 

 

19:00 – 19:40 GUILD OF FOOLS (acoustic punk)

 

 

20:00 – 20:45 DONRVETR (alternative rock)

 

 

21:15 – 22:30 PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE (underground)

 

 

 23:00 – 0:00 MARADONA JAZZ (latino crossover)

 

 

 

Lineup 2016

 

10:00 - 19:00

Vstup zdarma

selektaa alesh (alternative rock, reggae, ska, punk, hardcore...)

 

19:00 - 0:00

Vstup: 150,- Kč

 

 

19:00 – 19:40  JOHN HAYLLOR (blues)

 

 

20:00 – 20:40 SPYTIHNĚV (bigbeat)

 

 

21:00 – 21:45 VINTAGE WINE (trashfolk)

 

 

22:00 – 23:00 ŠVIHADLO (roots reggae)

 

 

 23:15 – 0:00 GOJI (acoustic)

 

 

Lineup 2014

Start: 20:00 hod

Vstup: 150,- Kč

 

 

20:00 – 20:40  BONEYARD (hard core crust)

 

21:00 – 21:45  KABARET  DR. CALIGARIHO (alternative prog rock)

 

22:00 – 22:45  LOS PERDIDOS (chiapas latino punk)

 

23:00 – 00:00  ELEKTRÏCK  MANN (hip hop punk)

 

 

 

tent stage :

 

00:15 – 02:00   selektaa alesh

(roots reggae,ska,dub, dancehall,skapunk..)

 

Kudy Kam?

Podporují: